Socialinė technologija

Sistematizuoti intelektualus mokymai, proaktyviai transformuojantys žmogiškuosius išteklius ir technologinius procesus – sąmoningu būdu

Tikslas

Mokymų tikslas – paruošti mokymų dalyvius įgyti tvirtas žinias, kurios atitiktų šiuolaikinius ir vis atsinaujinančius socialinius ir technologinius raidos lygius.

Metodika

Perteikiamos bazinės žinios, pateikiamos taip, kad dalyviai mokymų metu įgytas žinias(mokėjimus ir įgūdžius) įvaldytų nuosekliai.

Nauda

Išliekamoji vertė yra tai, kad dalyviai neužmiršta to ko mokėsi, todėl sąmoningai naudoja praktikoje įgytas žinias tobulindami save kaip asmenybę.
 

Jei nori valdyti kitus, pirmiausia išmok suvaldyti save.

 

Mokymų programos

Siūlomi mokymų variantai

Įvadiniai mokymai

Dalyviams pateikiama apibendrinta informacija įvertinimui, po kurios priimamas asmeninis sprendimas pradėti mokymus ar ne.

 

Baziniai mokymai

Mokymai kuriuose pateikiama bazinė teorija ir praktika, mokymų kryptis ,lygiai ir siekimo etapai.

 

Profesionalų mokymai

Praktiniai užsiėmimai su profesionalo lygį pasiekusiais dalyviais, siekiant meistriškumo.

Individualūs mokymai

Individualūs mokymai, kurie vedami konsultacijų principu – „online“.

Apie socialinę technologiją ir jos pritaikymą

Pokalbis su: Tomu Girdzijausku ir Valerijumi Fomenko. Socialinės technologijos pritaikymas: treniruojant ir mokant vyrus…strategiją- taktiką ir stratagemas.

Apie derybas ir situacijos valdymą

Pokalbis su: Tomu Girdzijausku ir Valerijumi Fomenko. Socialinės technologijpos taikymas: derybose ir situacijų valdymą.

Apie konfliktus ir savęs valdymą

Pokalbis su: Tomu Girdzijausku ir Valerijumi Fomenko. Socialinės technologijpos taikymas: konfliktuose ir apie savęs valdymą.