• Knyga „Praktinis vadovas – Vadovams“
  • Knyga „Praktinis vadovas – Vadovams“
Valerijaus Fomenko knyga

Praktinis vadovas –

Vadovams

7-ios bazinės vadovo kompetencijos

< Užsakyti arba skaityti knygą – 3D formate >

Užsakyti ir skaityti 3D formatu

Knygos autorius

 
„Mes kiekvieną dieną gauname galimybę kažką pakeisti savo gyvenime, turime daug siekių ir tikslų, todėl labai tikiuosi kad mano praktiškai patikrintos vadovo rekomendacijos padės jums padaryti teisingą sprendimą, kurio dėka Jūs gausite reikalingą rezultatą savo pavaldinių rankomis“.
Pagarbiai,
Valerijus Fomenko

Knygos kontekstas

Apie teisingą delegavimą

Deleguoti reikia mokėti. Tai daroma ne prabėgant, netikėtai užklumpant koridoriuje ar kitais manipuliaciniais metodais, bet – profesionaliai. Angliškai neprofesionalus delegavimas vadinamas: „seagull management“ (žuvėdrinė vadyba). Valdymo principas yra toks: atskrido – pridarė – nuskrido. Man ne kartą teko stebėti raudonuojančius vadovų veidus, kai jie pradėdavo suprasti šios kompetencijos valdymo metodo taikymo ypatumus.
Knyga „Praktinis vadovas – Vadovams“

Apie vadovo kompetencijas

Norint tapti profesionaliu vadovu, turėtumėte aiškiai suprasti ir praktiškai įvaldyti pagrindines vadovo bazines kompetencijas, kuriomis užtvirtinama vadovo valdžia.Vadovo valdžia – tai vadovui suteikiama galia įtvirtinti jo įsakymą, prašymą, rekomendaciją, taip kontroliuojant ar įtakojant pavaldinius, nepaisant jų pasipriešinimo formos.

 

Apie vadovavimo principus

Pagrindinis šio praktinio vadovo  – vadovams  principas  yra toks: nori išmokti valdyti kitus, visų pirma išmok suvaldyti save. Tam kad visos pateiktos vadovo bazinės kompetencijos pradėtų veikti kompleksiškai jos turi būti pradėtos taikyti sau pačiam, nes pagrindinis vadovas esate Jūs – pats sau.
 
Knyga „Praktinis vadovas – Vadovams“

Apie vadovo pareigas

Vadovas yra įpareigojamas valdyti padalinį ir gauti rezultatą,  suvaldant pavaldinių grupę visais turimais resursais. Nuo vadovo darbo efektyvumo priklauso: įmonės konkurencingumas bei sėkmė, o kartu ir pačio vadovo gyvenimo kokybė.

 

Įgarsintos knygos ištraukos

Vadovavimo principai

Vadovavimo: tikslai, uždaviniai, pasekmės

Knygos vertė